logo caffe

Alicja Jankowska oraz Kamil Pikulski zarządzający firmą CAFE CREATOR, laureaci VI edycji Eko Inspiracja w rozmowie z portalem ekorynek.com

Przede wszystkim chciałem pogratulować zajęcia I miejsca w VI edycji plebiscytu EKOINSPIRACJA w kategorii EKOŻYWNOŚĆ. Jak smakuje zwycięstwo ?

MP Concept„Klienci dają mi siłę, każdy z nich przyczynił się do stworzenia marki MP CONCEPT” – opowiada Przemysław Bręk, właściciel firmy MP CONCEPT, laureat VI edycji Eko Inspiracji w kategorii FIRMA

eiPlebiscyt Ekoinspiracja 2018 rozstrzygnięty. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych na polskim rynku ! Z wielką przyjemnością informujemy, że w VI edycji Plebiscytu Ekoinspiracja 2018 laureatami zostali :

hatrikEkolog i Podróżnik Dominik Dobrowolski, po raz trzeci tryumfował w plebiscycie Eko - Inspiracje w kategorii PARTNERSTWO. Tym razem projekt EkoWalentynki, którego jest pomysłodawcą, okazał się bezkonkurencyjny w opinii internautów. Z autorem tego przedsięwzięcia rozmawia Jacek Szczęsny.

logo 2Cztery inspirujące projekty dotyczące zrównoważonej energii, z Hiszpanii, Francji i Portugalii, zdobyły Europejskie Nagrody Energii Odnawialnej za rok 2019. 
Nagrody wręczono w Brukseli podczas ceremonii z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii. Projekty były oceniane w czterech kategoriach: zarządzanie, zaangażowanie, innowacyjność i młodość. W tym roku przyznano również dwie dodatkowe nagrody - Nagrodę Obywatelską, której zdobywca został wybrany w głosowaniu, oraz nagrodę dla krajów Partnerstwa Wschodniego.